top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Америка, яку продовжуємо втрачати


Сьогодні американці опинилися в зовсім іншій країні — не в тій, яку вони знали та любили. Прокинься, АМЕРИКО!


Ніколи не думала, що живучи у Сполучених Штатах, можу опинитися не в тій країні, яку я знала все своє життя.


Ніколи не хотіла жити в жодному іншому місці. Ця країна — мій дім, і я мала щастя народитися тут.


Але сьогодні, прокинувшись, сидячи за ранковою чашкою кави, я зрозуміла, що все змінилося. І не має значення, за кого я голосувала чи що я стверджувала — якесь зло впроваджується в мій народ, і наше життя вже ніколи не буде колишнім.


Мене вразила недружність членів моєї родини та друзів. Я дивлюся на людей, яких знала все життя, вони сповнені ненависті. У мене складається враження, що я увійшла до сутінкової зони.


Неможливо виправдати це божевілля. Ми перетворилися на націю, яка втратила колективний розум. Якщо росіяни втручаються у наші вибори – це погано, але коли нелегали беруть участь у виборах – це добре.


Якщо Джо Байден загрожує і шантажує президента України — це "круто»", але стає гідним імпічменту правопорушенням, якщо Дональд Трамп виявляє бажання розслідувати цю історію.


Пити пиво у двадцять років — зарано, але голосувати у вісімнадцять — нормально.

Люди, які ніколи не мали рабів, повинні платити репарації тим, хто ніколи не був рабом.


Люди, які ніколи не навчалися в коледжі, повинні оплачувати борги студентів, які здобули освіту в коледжі, взявши великі позички.


Країна охоче відкриває ворота людям, хворим на туберкульоз або поліомієліт, але при цьому при в'їзді необхідно довести, що ваш собака отримав всі потрібні щеплення.

Ірландський лікар або німецький інженер, щоб іммігрувати до США, повинен пройти сувору перевірку, але будь-який неписьменний бандит, якщо йому вдалося перестрибнути через паркан, буде привітно прийнятий у країні.


5 мільярдів доларів для стіни безпеки – надто дорого, але 1,5 трильйона доларів для "безкоштовного" медичного обслуговування – це недорого.


Якщо ви обманом потрапили до коледжу, за це садять у в'язницю, але якщо ви обманом потрапили до країни — вам надається право на безкоштовне навчання у коледжі.


Люди, які стверджують, що людство не ділиться на чоловіків і жінок, вимагають, щоб президентом у країні була жінка.


Ми бачимо, що країни, які обрали для себе соціалістичний шлях розвитку, — розвалюються, проте вважаємо, що соціалізм — чудовий вибір для нас.

Хтось вважає себе відповідальним за те, що сталося задовго до його народження, тоді як інші не відчувають відповідальності за те, що роблять зараз.


Карних злочинців ловлять, але тут же відпускають — щоб вони продовжували практикуватися у своїх нахилах на більшій кількості невинних людей. І якщо їх затримують – це порушення їхніх прав.


Якщо ми говоримо, що це лицемірство — нас звинувачують у расизмі

Все втратило сенс – немає цінностей, немає моралі, немає елементарної ввічливості.

Люди вмирають від китайського вірусу, але тебе зарахують до расистів, якщо ти назвеш його "китайським", хоча він справді прийшов у світ із Китаю.


Ми живемо у переверненому світі. У ньому правильне стає неправильним, а неправильне правильним. Моральні принципи сприймаються як аморальні. Зло – позитив, а добро – негатив. Ми живемо у світі, де не можна вбивати вбивць, але вбивати невинних дітей – норма.


Прокинься, Америко!


Наша країна, цей величезний непотоплюваний корабель, як "Титанік", зіткнувся з айсбергом. Вода вже ринула в трюми, і корабель швидко йде на дно...


Якою буде Америка завтра, залежить і від нас, її громадян. Часу в нас мало.

Нині важливо зробити правильний вибір.Любов Микитянська (Lyubov Mikityansky). США Переклад – Оксана Давида (Oksana Davyda), США


0 comments

Comments


bottom of page