top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Багато галасу з нічого - інтерв'ю путіна Такеру Карлсону


Розмова школяра-переростка з чортом. Хто не дивилися – привітайте себе, що витратили 127 хвилин дорогоцінного часу на щось вартісне, порівняно з цим.


Гора народила мишу – жодної нової інформації, жодного бодай трохи незручного запитання журналіста (?) своєму візаві. Натомість суцільне підтакування і заглядання до рота. Навіть "рашатудей" зручнішої позиції для свого господаря не спромоглася б зайняти. Тож "барін ісполніл" заокеанському гостеві кремлівську "Камасутру", а той постійно демонстрував своє захоплення процесом.


Початок розмови – 25 хвилин (двадцять п’ять, Чарльзе!) путін розповідає випускникові історичного факультету Карлсону свою версію історії України та "ісконно рускіх" в ній земель. Та сама маячня, що поширив перед повноцінним вторгненням 24.02.2022, енну кількість заперечена також західними ЗМІ. Що "держави України не було", "її більшовики створили" – ви в курсі. Незалежний, вибачте на слові, журналіст - жодного слова поперек. Подякував путіну за "глибокі знання" минулого. Ще чемніше поцікавився, чому раніше росія не "забрала собі Україну", якщо має "легітимне" право.


Наступних півгодини – заяложена мантра про підлий Захід, який підбурював "укронацистов". "Це не ми захопили [Україну], це нас захопили". Вкотре про "два брацкіх народа", "обчій язик", "єдінає гасударство", і чому не напасти не міг ніяк – змусило НАТО. Ви теж це чули, а Карлсон ніби вперше – трохи не дитинний "васторг" на обличчі.


Цілу годину сподівалася, contra spem spero: досвідчений, гм, медійник – а може? – таким чином намагається приспати диктатора. Щоб потім, коли розслабиться, врізати межи очі гострим запитанням про брутальні порушення росіянами законів і звичаїв війни в Україні. Про садизм у Бучі, обстріли цивільних тощо. Та надія, вважайте, повісилася на смугастій Такеровій краватці. Її надягає, відомо, лише для дуже відповідальних інтерв'ю.


З хоч трохи цікавого, запитання: "За якої умови рф введе свої війська на територію Польщі?". Відповідь: "Тільки в одному випадку – якщо Польща атакує росію. Чому? Бо ми не маємо інтересу в Польщі, Латвії чи де-інде".


"Ви бачите Америку ворогом?".


"Ні, категорично ні. Ми були союзниками в Другій світовій війні. Наші народи не є ворогами, але ті, хто у Вашингтоні, звісно, не є нашими друзями".


путін: "Ми з Білом Клінтоном обговорювали ідею вступу росії до НАТО. Він спершу зацікавився, потім сказав, що "це буде дуже складно".


"Захід боїться сильного Китаю більше, ніж він боїться сильної росії".


 "Війна в Україні припиниться, коли Захід перестане постачати їй зброю... Мир з Україною можливий, ми вже розписали для цього умови в Стамбулі в 2022му. Але британський прем’єр Джонсон переконав їх продовжувати війну".


Про американського президента, найбільше путіну сподобався той, що з прізвищем Буш (мається на увазі молодший): "В нього імідж сільського хлопця, який багато чого не розуміє, але це не так".


Запитання: "Чи покращаться стосунки росії зі США після того, як на зміну Байдену прийде нова адміністрація?".


Відповідь: "Це не про лідера, а більше про рішення керівних еліт". Натяк, що будь-який президент США – фігура несамостійна.


І так далі. Хочете більше – дивіться (мучтеся, вірніше, бо нудне видовище) самі на ру.тюбі, там одразу вивісили. Але попереджаю – змарнований час, а мені суто по роботі треба було. Висновок – побоювання від медійного ефекту цього діалогу корисного ідіота з новітнім гітлером були перебільшеними. Жодної медіа-бомби не сталося. Хоч би тому, що такою не може бути банальне порно замість журналістики.


Небезпека цієї розмови в іншому - створено прецедент,, що порядній, наче б то, людині, з чортом говорити, виявляється, можна. Хоч саме сьогодні на власній порядності поставила хрест людина, яку звати Такер Карлсон.Людмила Пустельник, Global Village Home
2 comments

2 Comments


Yuri Neimo
Yuri Neimo
Feb 09

Складається враження, що путін не на жарт перелякав Карлсона.

Like
Lyudmyla Pustelnyk
Lyudmyla Pustelnyk
Feb 12
Replying to

Або загіпнотизував.

Like
bottom of page