top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

"Батько наш Бандера". А "Тереза" - мати?Востаннє, сподіваюся, про "Євробачення". Не хотіла до цього повертатися, але досить людей продовжують писати на пошту з однаковими запитаннями – "як неприхована пропаганда сатанізму стала можливою на весь світ? чому Україна взяла в цьому участь?".


Почнемо з другого: бо наш уряд давно є провідником ідеології глобалістів-богоборців. Їм напевне би сподобалося, коли замість дуету наших гетеросексуальних – наскільки відомо – "Альонушок" поїхали б якісь Василь з Миколою і почали вдавати на сцені такий же плінтус, як англійці. Але, попри всі зусилля нардепки Совсун та ще Сорос-лобі, гей-культура в Україні на масовому рівні все одно не приживається. Тому обійшлися «лише» дияволіадою, і згадка в ній Діви Марії – те саме блюзнірство, що й поклоніння нечистому ірландської команди. Просто у випадку українських учасниць глобалісти "зайшли з тилу", так би мовити.


Чимало зараз обуряться: "там же про нашу війну! світлова імітація рашистських обстрілів чого лише варта!". Еге ж, українців легко надурити зовнішнім символізмом. Тому не задумуються, що поєднання чорного і жовтогарячого – це кольори сатанинського культу. А ще його служителі люблять металічний сірий – як сценічний костюм Альони-Альони. Угу, "совпаденіє". Силует реперки в багатьох ракурсах ну дуже перегукується із зображенням Ваала. Доісторичного кривавого ідола, якому приносили в жертву немовлят.


Ще один "збіг" – алюзія на мультфільм "Король Лев", коли Джеррі Хейл піднімається на підсвічену гору, на цю тему вже купа мемів є. Так само в мережі досить про прихованого сатаніста Уолта Діснея, в чиїх всесвітньовідомих творах не бракує диявольської символіки (iktok.com/@real.conartist/video/7211286283279420718?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1pkVfIHYPw6oWShK3_uT2vOmsK7i0OduXqNGAKklaQb7EfLo9wX-nv7F8_aem_AWA4fozDw1EgA_5JodzwNQo28YPSMmGb18GYoAj5UnWw1qrg2yD3tC).


Фінал композиції – наші дівчата на фоні багатьох лежачих тіл. Наче живих, але чому виглядає, ніби полеглі? Навіщо це? Образ, явно передертий в Босха і його відомої картини "Останній суд", яка говорить сама за себе (див.перше фото вгорі).


Сумнівно, що режисерка українського виступу, розпіарена Таня Муіньо, цього не знала. (Цікаво, скільки з 11 мільйонів перепало їй у вигляді гонорару?). Зате в Голівуді про Таню добре відомо, як прихильницю гей-естетики. Хто не вірить, перегляньте на її Інстаграмі tanumuinio відео Sam Smith (див.фото). Звичайно, якщо Вам вже є 18 і, звичайно, вибачте, бо поруч з цим видовищем навіть уже згадані ірландці відпочивають.


До речі, їхня країна – традиційно католицька, боротьба проти британського протестантизму – важливий елемент багатовікової визвольної боротьби. Але комусь з глобальних "культурологів" дуже треба, аби рогатий плювок у небо стався саме з Ірландії.


Всі разом виконавці Євро дружно топталися, гасали, стрибали, заводили скаженими голосами й імітували секс на сцені у вигляді хреста, головного християнського символа. Те, що під час репетиції Альона на сцені ефектно гепнулася, вважайте, попередження від Всевишнього. Йому не сподобалося.Людмила Пустельник, Global Village Home


0 comments

Comments


bottom of page