top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

В команді NASA полетить росіянин. У переддень 24.02.


Mission impossible, Г’юстоне, в них проблема – з очима й вухами, бо не бачать війни в Україні й не чують. Але найбільше – з совістю. Тому запхали собі в сопло якісь там принципи. Це я до того, що в складі місії Crew-8, спільної NASA і SpaceX, 22го лютого – за 2 дні до 24го! – має летіти в космос росіянин алєксандр грєбєнкін, на фото зліва.


Еге ж, маєте – в рамках "пекельних санцій", "скасування країни-агресора в міжнародниї проєктах" та іншої "підтримки мужнього українського народу в його боротьбі".


Цинізм наших заокеанських партнерів безмежний. Привселюдний, справді космічного масштабу ляпас українцям у переддень сумної дати, початку великої війни.


З блогу NASA: "Астронавти NASA Метью Домінік, командир; Майкл Барратт, пілот; і фахівець місії Жанетт Еппс, а також фахівець місії космонавтів роскосмосу алєксандр гребєнкін вирушать на орбітальну лабораторію на борту Crew-8. Щоб розпочати своє перебування там приблизно протягом шести місяців, це включатиме дослідницькі та оперативні завдання... Сrew-8 полетить на борту космічного корабля Dragon за назвою Endeavour" і т.д.


Незважаючи, що голова "роскосмосу" рогозін закликав "жахнуть" по Україні космічною ракетою. Що в "совєтє фєдєрациї" його призначено "представником" окупованої Запорізької області. Що хоче "наладіть проізводство" для рф на космічних підприємствах Дніпра, Києва, Харкова. І цей же роскосмос збирає свій батальйон карателів "Уран", щоб убивати українців.


Тим часом, з росіянином на борту – це не вперше за часів великої війни в Україні! Минулого року гребєнкін теж літав, і теж з командою NASA. І нічого!


Так само "нічого" від нашого МЗС та від посла в США О.Маркарової. Хоч і вона, і пан Кулеба мали би вже давно протестувати з приводу кричущого блюзнірства і вимагати виключити росіянина зі складу космічного екіпажу. Тим часом, NASA це подає з традиційною риторикою про "наукові дослідження задля миру" і т.д. Oдночасно спокійно співпрацює з убивцями.

 

Позиція "Укркосмосу" з приводу майбутнього польоту за участю астронавта з рф наразі невідома.
Людмила Пустельник, Global Village Home


0 comments

Comments


bottom of page