top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

"Дочуркі". Як дітям путіна байдуже до нових західних санкційВоронцова, Тіхонова, про Розову забули? Але чхати обидві плюс одна путінки хотіли на американські санкції проти членів родини фюрера.


Далі спокійно продовжать вести бізнес із Заходом, чергове окозамилювання – бо свої “за рубєжом” у долі. Подробиці – нижче.


Які саме обмеження? Деталі, будь ласка? Цієї інформації на сайті Білого дому нема (https://www.whitehouse.gov/.../fact-sheet-united-states.../). Але після оприлюдненого бучанського жахіття США, нарешті, роздуплилися санкціями проти дочок пуйла, Марії Воронцовой і Єкатєріни Тіхоновой. Раніше, до найкривавішого злочину 21 ст., вчиненого рф в Україні, в Байдена, виходить, про них не знали?! Іншими словами, путінки мали досить часу, аби вивести з-під санкційного удару всі свої активи на Заході. Давно і напевне вже так зробили. Що всі ті тупання ніжкою з Вшингтона мали в носі, в мене сумніву нема – вони пуйловським нащадкам, як з гусок вода.


Отже, дві найрідніші денацифікаторки путіна – класика жанру. Старша, Воронцова, 37 p., прізвище взяла своєї бабусі – типове гламурноє кісо. На зовнішості молодшої природа відпочила, вже кілька років, як розлучена. Не те, що її сестра – донедавна завзята тусовщиця, фото з яхт та інших місць концентрованої олігофренної популяції. Заміжня за нідерландським бізнесменом Йоррітом Фаасеном. Незадовго до війни в Україні ці батьки щонайменше двох дітей, ні з того, ні з сього почали жити окремо. Треба ж, який збіг! Далі в західну пресу злили повідомлення – розлучаються. Тобто, щоб Йорріт, коли раптом санкції – ні при чому. Та й справді, бідного Йоріка за що? Добропорядний громадянин ЄС, статки оцінюються якимись нещасними 10 млн. доларів, а раніше трудився в "Газпромі". Там і познайомився з крємльовской царєвной. Ще в лютому цього року наче б то пройшла любов, зів’яли голландські помідори.


На яких ідіотів, вибачте, розрахована ця нехитра комбінація? Воронцова – під санкціями, але їх можна спокійно обійти, скориставшись можливостями її чоловіка! Ніби колишнього, але ж це для загалу.


Я чесно копирсалася по мережі кілька днів поспіль, шукала хоч якихось повідомлень про те, що Фаасену перекрили можливості для ведення бізнесу. Звичайно, жодних. Або я кепсько шукала? Виправте мене хтось, буду тільки рада помилитися.До речі, за фахом Воронцова – лікарка-ендокринолог, досліджує рідкісні генетичні захворювання, зокрема фахівець – от же, гірка іронія! – з карликовості. Але з її татом медицина безсила.


Тим часом, Маня путіна збирається відкрити в Петербурзі центр для грошовитих клієнтів з планування сім’ї, там арабські шейхи та їм подібні мали би клепати в пробірках здоровезних нащадків без жодних генетичних ризиків. З останніх повідомлень: на тлі санкцій проєкт довелося наразі заморозити. Хоч інші кажуть – ні, все ок, центр потихеньку будують. Не залишати ж принцесу без улюбленої іграшки.


Забавка молодшої, 35 p., Тіхоновой – "Інопрактіка", науково-консультаційний центр при МГУ з півторамільярдним бюджетом, один з партнерів – підсанкційний "Альфа-банк". А тепер готуємося, буде смердіти: Тіхоновська фірма в товаристві з банком проводять навчальну програму для молодих фахівців із... Європи та Америки, грантову! Прошу дуже, активне оголошення з сайту https://culturalvistas.org/.../alfa-fellowship-program/, дедлайн для вступників у грудні ц.р.: "The Alfa Fellowship Program is a distinguished international initiative that each year offers up to 18 accomplished Americans, Britons, and Germans the opportunity to complete a high-level professional development program in Russia. Over the course of the program, fellows complete work placements at leading institutions, attend professional seminars, and receive intensive language training". ("Програма стипендій "Альфа" — це визначна міжнародна ініціатива, яка щороку пропонує до 18 успішним американцям, британцям та німцям можливість завершити програму професійного розвитку високого рівня в росії. Під час програми стипендіати проходять стажування у провідних навчальних закладах, відвідують професійні семінари та проходять інтенсивне мовне навчання".


Так, ви все правильно зрозуміли: донька путіна буде навчати молодих західних науковців та фахівців "високого російського рівня"! Цікаво, в Білому домі в курсі, що американським громадянам промиватимуть мізки в москві? А якщо так, то де гнівна заява, що жодних грантових заявок від потенційних вступників зі США та ЄС на стажування в агресора бути не може? Або хоч попередження, що участь в цій програмі дуже небажана? Коли туди попхаєтеся, то назад не вертайтеся і т.ін. Де?


Там само, де обмеження для голландського пана Фаасена. Однією рукою із Заходу – санкції. Іншою – все ок з промиванням мізків для західних же молодих людей на ерефівські гроші, які не пахнуть. Клепайте західних емісарів москви змолоду.


Здається, межі Вашингтонгському цинізмові (як і тупості) просто не існує.


Нарешті, третя путінка, младшенькая, 18-річна Луіза Розова (друге фото), плід зв’язку її тата з колишньою прибиральницею Свєтланою. З романтичним прізвищем Крівоногіх, сьогодні – багатою бізнесвумен з активами в Монако, Панамі та на Віргінських островах. Молодша Крівоногіх має власну лінію вбрання, донедавна – аж 84000 фоловерів на Інстаграмі, в жовтні минулого року рахунок закрила. Де перебуває зараз – невідомо, але ще на початку року її наче б то бачили у Франції.


Маю дурне запитання: як і коли побачити західні санкції проти матері й доньки Крівоногіх? Чи, боронь Боже, нової Бучі чекаєте?Людмила Пустельник, Global Village Home0 comments

Comentarios


bottom of page