top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Діаспорний конкурс краси у США за участі росіянок і українок

Updated: Jan 27


З життя наших і не дуже за кордоном, очіньгламурнава. Українські пані на одному подіумі з рускімі женщінамі, адже краса мір спасаєт, це й коневі зрозуміло. Йдеться про конкурс зі скромною назвою Miss & Mrs European Universe-2024 ("Міс та Місіс Європа-Всесвіт") 22 лютого в Лос-Анжелесі.


Яким боком та "світова Європа" до Америки, як туди обирали – з сайту події https://misseuropeanuniverse.com/ годі знати. Зате вельми російським синтаксисом англійської на ньому напевне будуть зачаровані викладачі мови Шекспіра. Але менше з тим, бо про вибори міс і місіс вже протрубіли російськомовні шоубіз-ресурси Америки.


На сцену вийдуть, переважно, росіянки, які мешкають у США. В цій же компанії фіналісток є щонайменше три українки: Оксана Перепадя з Харкова, Марія Матюха із Запоріжжя, Руслана Расновська з Києва, як допоміг встановити Гугл всевидющий. В соцмережах пань досить гарних їхніх фото, але про події в Україні двох минулих років згадок відшукати не вдалося. Еге ж, мир, дружба, жуйка, нам дєліть нєчєва – в Каліфорнії ж війни нема! Ну, не болять дєвушкам українські смерті, і нема на те ради в глибині декольте.


Надто, коли йде боротьба за хоч і примарний, але шанс затриматися в згасаючій кар’єрі моделі чи акторки – професій, судячи з профілів у соцмережах, більшості учасниць. Щоправда, середнього рівня впізнаваності, в топ не пробилися. Може, й через те не муляє нашим Оксанці-Марусі-Русланці, що опинилися на одній сцені із землячками рашистів. Чиї ракети методично вбивають і Харків, і Запоріжжя, і решту українських міст. Але ж "Міс і Місіс Юропієн..." – ета, во-пєрвих, красіва. І нічьо лічнава.


Паскудно те все виглядає, "леді"!Власне, конкурс – окрема рашн пісня, хоч засновником названо колишнього киянина Геннадія Котлярчука. Російськомовного гіда по околицях Лос-Анжелеса, також консультанта тревел-програми "Орел і решка". В рекламному ролику "Міс..." п.Котлярчук закликає на свій "вєрі хай левєл івєнт" (дуже високого рівня подію) з потужним брайтонським акцентом. Він же є організатором ще однієї бюті-забави – та-дам! – "Місіс руская Амєріка". Ось така решка в цього "орла", рубай бабло на баб..., пардон, жіночках з тюнингом.


Ведучим "руской Амєрікі" був актор-путініст алєксєй воробйов (на фото вище), вже кілька років мешкає в США. Внесений до бази "Миротворця", виступав у "днр" і окупованому Криму, не раз висловлювався "протів нацистов" і за війну в Україні. А колись на "Євробаченні"-2011, де виступав від росії, закрутив, було, роман з Тетяною Тереховою, донькою одіозного екснардепа А. Деркача.


Як же безнадійно все заплутано в діаспорно-тусовочно-гламурних колах! Одне зрозуміло – навіть не заїкайтеся цим людям про неетичність участі в дійстві або й відверту його дикість. Під час якого заморські українці й росіяни дружно роблять вигляд, ніби не в курсі про геноцид рф в Україні. Ніби його нема. Зате какіє дєвачкі сімпатічниє...


Разом їм усе до того місця, що третє у списку 90-60-90 см. А що красата – страшная сіла, то видно з фото, де герлз позують з автівкою. Це з кастингу на "Міс-2024", на Ютубі собі знайдіть відео, див. нижче. Видовище для справжніх естетів.Людмила Пустельник, Global Village Home1 comment

1 comentario


bodia1964
27 ene

Коли читаю про чергову виставу для "місок" , яких вважаю лише ємностями для зливання сперми , одразу згадується одна з "кричалок" чи "пихтілок" Вінні Пуха з дитячого мультика : " в голове моей опилки , да, да , да ... " .

Me gusta
bottom of page