top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

За межею: американська компанія продає футболки "ріZня в Бучі"


Що можна зробити проти блюзнірських виробників-продавців, компанії t-shirt.com, уже зараз?


Для початку, надішліть на їхню адресу support@t-shirtat.com ось такого листа:


To Whom This May Concern at t-shirt.com:


Your item

is not only extremely disgusting and distasteful, it also promotes terrorism. In particular, russian terrorism against Ukrainians during the current war in Ukraine.


If you at least follow the news, you should know that what russians committed in Ukrainian town of Boucha is an unprecedented geocide against civilians. Haven't you heard about children, as young as 2 y.o., raped and killed in front of their mothers, also raped, tortured, and killed? Haven't you heard about mutilated corpses, like pregnant women with their breasts cut off? All these and even more horrible cruelties were done by russian soldiers in Boucha, as well as in other Ukrainian towns and cities.


Yet you dared teasing the terrible suffering of the victims, as well as grieving of those who survived. Do you have any idea WHAT is written on the t-shirt in question? If translated from russian it means "butchering in Boucha, we can repeat this". It basically repeats the russian propagandistic slogan "we can repeat [what we did for Germany in 1945]. Meaning that defeating fascism in Germany was also accompanied with rapes and murders of German women and children by soviets.


So, do you really WANT "repeat Boucha", as your t-shirt states?


And now you sell this t-shirt. What a shame! So, you make your money on Ukrainian blood? You, as well as assassins and rapists from Russia, don't have even a slightest respect for human lives?


Now, let me tell you what you should do. First, remove this item from your site. Second, apologize before your customers, before all Ukrainians for offering the shirt like this, Third, you have to disclose publicly all the details about the person(s) who designed and created this shirt.


Sincerely,


Переклад:


Кого це може стосуватися в t-shirt.com:


Ваша футболка https://t-shirtat.com/shop/bucha-massacre-wwii-berlin-shirt/?fbclid=IwAR0wd-7NzTDS6ZxTrMd8XDSKTjf-I9OJcm8NCvwLzL2Yxmfg5vIEuoox22E#reviews є не тільки надзвичайно огидною і позбавленою смаку, вона також сприяє тероризму. Зокрема, російському тероризму проти українців під час нинішньої війни в Україні.


Якщо ви принаймні стежите за новинами, то повинні знати: те, що росіяни вчинили в українському місті Буча, є безпрецедентним геоцидом проти мирного населення. Хіба ви не чули про навіть дворічних дітей, що їх ґвалтували та вбивали на очах у матерів? Яких також ґвалтували, катували та вбивали? Хіба ви не чули про понівечені трупи, як-от вагітних з відрізаними грудьми? Усі ці та ще дикіші жорстокості чинили російські солдати в Бучі. Як і в низці інших українських міст.


Але ви зважилися насміхатися зі страшних страждань жертв, а також горя тих, хто вижили. Ви хоч уявляєте, ЩО написано на футболці, про яку йдеться? У перекладі з російської це означає “різанина в Бучі, ми можемо це повторити”. По суті, це російське пропагандистське гасло “ми можемо повторити [те, що ми зробили для Німеччини в 1945 році]”. Воно означає, що перемога над фашизмом у Німеччині також супроводжувалася зґвалтуваннями та вбивствами німецьких жінок і дітей радянськими військами.


Невже ви і справді ХОЧЕТЕ "повторити Бучу", як заявляє ваш виріб?


Але ви продаєте цю футболку. Який сором! Отже, заробляєте гроші на українській крові? Ви, як і вбивці та ґвалтівники з Росії, не поважаєте людські життя?


Тепер дозвольте мені сказати вам, що вам слід зробити. Спочатку видаліть цей товар зі свого сайту. По-друге, вибачтеся перед своїми клієнтами, перед усіма українцями за те, що запропонували таку футболку. По-третє, ви повинні публічно повідомити всі деталі про людину(-й), яка(-і) розробила дизайн цієї футболки.


Ось ще контактна інформація продавців: P: +1 (302) 803 5456. A: 909 County Rd 2216 Cleveland, TX 77327 US.


І власників компанії: Tee3s LLC T-shirt Online 506 Reinerman St, Houston, TX 77007, United States. support@tee3s.com

Про себе вони повідомляють, що "приносять більше творчості у світ". Клієнтам пропонується заявити ідею футболки, малюнок, написати слоган тощо, а вже на t-shirt.com втілять задум у життя.


Ціна футболки вище - 22 долари 93 центи. В її описі йдеться, що на ній розміщено відоме гасло "часів Другої світової війни", згадано Берлін. Про російських садистів війни в Україні не повідомляють.


Правники, журналісти і просто небайдужі - давайте зробимо цю компанію настільки відомою, щоб їй довелося піти з ринку.Global Village Home
0 comments

コメント


bottom of page