top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Ленд ліз Україні на 2024 р. заблокували "демократи" в Сенаті

 


Я з величезною надією очікую понеділка 18 грудня, адже завтра буде черговий раунд голосування у Сенаті за допомогу Україні, яка кровʼю патріотів стримує удари Zвіра. Навіть на тлі ось таких новин: "Версія, запропонована республіканською партією в Конгресі, містила положення (розділ 1224), яке продовжувало дію Закону про ленд-ліз ще на один рік. Але версія Сенату, очолювана демократами, виключала це положення".


Hавіть під час страшних випробувань ніяк не сприймаю впертого нерозуміння того, як ліва пропаганда руйнує свідомість людей і примушує бачити реальність у кривому люстрі політичних американських проблем. Пошуки ворогів там, де могли би налагодити конструктивні звʼязки, гра на боці однієї з двох головних американських партій без критичного аналізу вчинків "благодійників". І безкінечна брехня 95 відсотків американських ЗМІ, що давно стали пропагандистською зброєю демпартіі.


Любі мої, вже сотий раз повторюю: в США вже давно НЕМА вільної преси і особливо зараз, коли до виборів залишився рік, почнеться черговий раунд великої брехні во спасіння влади - саме цієї армії брехунів, глобалістів, вічних політиків, які одного разу потрапили на Капітолійський пагорб і своїми синекурами вони не поступляться.


Ще важливо про напівправду нагадати, бо саме вона і є брехнею у сухому залишку. І також хочеться навести слова п. Юрія Кондеревича (Yuriy Konderevych), який один з тих діаспорян, хто дуже активно і невтомно пробиває допомогу Україні у Конгресі США. Отже, читайте і думайте:


"На жаль, продовження закону про ленд-ліз для України, зокрема положення 1224, не було включено до Закону про національну оборону США на 2024 рік (NDAA), що призвело до припинення/поховання дії Закону про ленд ліз. Версія, запропонована республіканською партією в Конгресі, містила положення (розділ 1224), яке продовжувало дію Закону про ленд-ліз ще на один рік, але версія Сенату, очолювана демократами, виключала це положення. Сенатор Блюменталь (D-CT) спробував, хоч і безуспішно, внести поправку для продовження закону про Ленд-ліз. Вона не була підтримана його колегами-демократами, які контролюють Сенат.


 Під час процесу погодження розбіжностей між Палатою представників і Сенатом, демократи Сенату наполягали на виключенні розділу 1224 (продовження закону про

ленд-ліз) із NDAA, і Палата представників пішла на поступки демократам Сенату, та прийняли цю їхню вимогу. Отже, Закон про ленд-ліз для захису демократії в Україні від 2022 року (ленд-ліз) тепер залишається на сторінках історії, разом із Будапештським меморандумом 1994 року.


Нездатність адміністрації Байдена та демократів Сенату захистити Україну та забезпечити її належним озброєнням викликає глибоке розчарування. Україна та всі небайдужі, можуть бути "вдячними" президентові Байдену та сенатору Чаку Шумеру (D-NY) за їхню ганебну роль у цьому питанні. Bарто нагадати, що оригінальний закон про ленд-ліз, автором якого був сенатор-республіканець Корнін (R-TX), не мав зазначеної дати закінчення та повинен діяти "допоки російські бєрці перебуватимуть на українській землі, включаючи Крим". Однак, поправка, внесена лідером більшості Сенату, демократом Шумером, встановила кінцевий термін до 30 вересня 2023 року, фактично обмеживши дію закону. Поправка Шумера також видалила згадку за російську окупацію Криму з лютого 2014 року, положення, яке чітко окреслив сенатор Корнін.


Окрему "подяку" заслужила нікчемна Вашингтонська рестораторка-посолка Маркарова, яка боролась з нами та нашими протестами за належне озброєння для

України та ініціацію Закору про ленд ліз. Поливала нас брудом, оббріхувала, цензурувала згадки про ленд ліз, та вводила українців в оману! Цю нікчему ДО СУДУ!

Варто згадати і про віце-президента УККА Михайла Савківа, який цензурував згадки про ленд ліз в Конгресі від діаспори в червні 2023 року. #Ганьба".


Від себе додам про те, як протидіяла посолка О. Маркарова проти всіх нас, хто писали листи нашим конгресменам, хто весь час говорили і нагадували українцям про необхідність ленд лізу. У відповідь Маркарова вкладала діаспорянам отруту брехні, а далі ця брехня виливалася по всіх українських марафонах, у єрмаківщині і тиску на пресу, коли ми чули на свою адресу таке просте і гидке "ІПСО". Коли жодним словом ніхто з українських посадовців не нагадав Байдену і його однопартійцям про ленд-ліз, але весь час лунало брехливе , що за цей необхідний акт допомоги "треба платити, а нам і так все дають"… Це замовчування правди сьогодні можна вимірювати в літрах української крові і сліз…


Наприкінці року раптом "і так" перестали давати, тому що "кляті респи" просто запитали у Байдена та Зеленського про стратегію перемоги. Також про конкретику того, що треба, що допоможе Україні перемогти, а не якось стримувати ворога без реальної допомоги зброєю. Її ж треба було дати одразу, а не по краплині годувати обіцянками. Тут, власне, й почалося таке банальне і очікуване - биття тих, хто не на папері і не лише зеленими папірцями хочуть допомогти Україні.


Проте, простіше просто лаяти США, розганяючи по соцмережах гасло "Ганьба Америці!". І кусати руку, яка дає, теж простіше, ніж розібратися у реальній ситуації. І чомусь кусають правицю, а про ліву руку - виключно у захваті подяки..


Я читаю "Ганьба Америці" і мене, громадянку США, яка допомагає Україні з грудня 2013 року, особисто ображають ці слова! Вони образили тисячі волонтерів американських, які навіть не мають жодного гена українського. То ж ганьба вам, хто забули подякувати.


Ганьба українській владі, яка за 32 роки Незалежності не спромоглася збудувати справжню незалежність від чужих грошей, чужого впливу, гри на боці тих, хто руйнують світ. Ганьба вам, хто забули саме про підпис Клінтона у ганебному Меморандумі! Про Кучму і його зятя нагадати? Про розпродаж української військової техніки упирям на Близькому Сході нагадати? Про Ющенка, який що зробив для України? Януковича також хто обрав? А Порошенка з Зеленським? Ви спочатку ганьбою своїх відлупцюйте!


А поясніть простим американським роботягам, за рахунок податків яких ваша зеленушна влада паскудні серіали знімає, чого це вони мають все це сплачувати?

І де українське виробництво зброї, яку так і не спромоглася Україна виробити ще до 2022 року, коли війна була з 2014?

      

"Ганьба Америці!"? З хворої голови легше когось ганьбити! А нам тут своє робить і обирати тих, хто і Україні допоможуть, і Ізраїлю, а головне - Америці, адже сильна Америка спроможна буде допомогти не лише собі. Про це доводиться також нагадувати.


Замість післямови: у листі, який американський госпітальєр Кевін Коен доклав до прапора України з підписами тих, хто сьогодні рятують життя поранених українців, написано: "Я почепив цей прапор на стелю свого автомобіля для евакуації поранених. Щоб, коли поранений хлопець відкриває очі, він знав, що він серед друзів. Більшість хлопців і дівчат, які його підписали, назавжди приписані до нашої основної бази, тому що вони мали занадто багато черепно-мозкових травм, щоб повернутися на фронт".


Кевін Коен, що постійно перебуває в Україні з початку війни - просто чесний і порядний американець, який допомагає Україні. І прапор цей від Кевіна передав адвокат Борис Палант, який збирає гроші на цю допомогу. І ми після кожної програми на Ютуб-каналі "Континент" можемо звітувати про кожний цент, що піде в Україну.


І ніхто давно вже не рахується "заслугами", бо в кожного свої рахунки з ворогом, як і кожен сам допомагає конкретним людям на фронті і у тилу. А для мене цей прапор, як почесна реліквія, як визнання того, що ми тут намагаємось робити для України - кожен на своєму місці у великому супротиву Zлу на боці Правди і заради перемоги Добра, перемоги України !Єлена Венніков-Прігова (Elena Vennikov-Prigova), США


0 comments

Comments


bottom of page