top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Ложка дьогтю про Ненсі та АнджелінуЯк недавні візити до Києва достойних пань Нуланд і Пелосі, а до Львова - пані Джолі, допомагають нашим хлопцям на передовій? Взагалі у війні?


Україна - модний напрямок. Без неї просто життя нема міжнародним зіркам. Останні вісім років, щоправда, те життя якось у них було. Ще й без жодної хоч трохи помітної до нас цікавості. Та ба, часи змінилися - хто в нас тільки не побував за минулих два місяці війни!


Вважайте мене бабою Ягою, яка проти, коли весь світ - за, але мені важко зрозуміти замилування мережі суто піарним туризмом до України політичних і голівудської селебрітіз. Приїхали, пофоткалися, роздали автографи, наші пораділи, а гості поїхали назад. Ну, і?...


Солідарність з нашою країною, захоплення мужністю її громадян - це, звичайно, класно, дякуємо. Але, даруйте за цинізм, джавеліни - таки краще і класніше. А важка зброя, яка ось-ось доїде, та наразі чомусь ще ні - то взагалі бомба. В хорошому розумінні слова.


До речі, Анджеліна - посол доброї волі ООН. Тієї самої організації, чий шеф Гуттереш недавно безнадійно говорив з путіним про звільнення заручників у Маріуполі. Чи посол Джолі щось згадувала у Львові про нашу гуманітарну катастрофу? Виправте мене, якщо помиляюся.І вже годі зрозуміти, чому народ так слиноточить на київський вояж спікерки американського Конгресу Ненсі Пелосі. Тієї самої мастодонтки американських "демократів", якій "завдячуємо" вакханалією навколо підрахунку голосів на минулих президентських виборах у США. І "програшем" Трампа, що стало отакезним заохоченням пуйла розпочати війну проти України.


Це також Ненсі заслуга у зволіканнях Вашингтона надати нам допомогу і цих 2 (два!) місяці чекань невідомо, чого. Не забудьте про половинчату Байденівську риторику і хронічні тупцювання на місці, поки росія розперезувалася на нашій землі все більше. Поки волали до неба трагедії Бучі, Гостомеля,Ірпеня, Маріуполя, Харкова... Стікали кров'ю і продовжують обстрілювані українські міста.


Але наші люди просто несамовито люблять зовнішні ефекти і увагу зірок. Останнім в Україні раптом стало, ніби медом намащено - до нас за сплахами фотокамер їдуть усі, кому не ліньки. В Америці теж добре розуміють романтичний характер українців. "Вау, Сама приїхала! Та ти шо?! А мені знимку підписала, ага!".


Всім добре. Чи таки справді всім?Людмила Пустельник, Global Village Home


2 comments

2 Comments


Guest
May 02, 2022

Війна таки потрібна. І таки подякуємо пуйлу. По-перше, за науку, яка ще досить далека до завершення. Хочеться сподіватися, що з наближенням до "випускних екзаменів", українці таки порозумнішають і заслуговуватимуть на атестат зрілості.


По-друге, подякуємо тому ж пуйлу за те, що Україна стала, нарешті, відомою у всьому світі. Бо ж українці за пару тисячоліть свого існування зробити цього у пристойному обсязі самостійно так і не змогли.


І по-третє, подякуємо пуйлу за його "сміливість" у розв'язуванні війни, яка назрівала щонайменше років двадцять і виросла у величезну злоякісну пухлину. Давно прийшов час різати, а українці, наче уві сні, і не збиралися щось міняти у своєму ставленні до споконвічного ворога. Буденно вели з ним бізнеси, включаючи постачання зброї до кацапстану, сотнями тисяч їздили на…

Like
Lyudmyla Pustelnyk
Lyudmyla Pustelnyk
May 02, 2022
Replying to

Гм... Плюсую за гірку іронію, хоч слово "дякую" *уйлу таки ріже око. Бонуси нашим від селебрів - суто візуальні. Та ж Анджеліна запросто могла б хоч на піввинищувача скинутися. Але то залізо, голівудські ручки каляти - ліпше з дітками пообійматися.

Like
bottom of page