top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

МОК: росіян повертають на Олімпіаду-2024


Попри війну в Україні та численні допінг-скандали. Нічого особистого, тільки спорт і всі за мир.


Білоруських та спортсменів з рф вирішено повернути на Олімпіаду-2024 в Парижі – МОК в Лозанні, цього тижня. Озвучила Сюзанн Лайєнс (на фото), представниця Олімпійського комітету зі США. Їй усе одно, що будуть виступати під нейтральними прапорами, аби лише були.

При цьому пані Лайєнс запевняє, що МОК "стоїть пліч-о-пліч з Україною та українцями в їхній боротьбі". Хоч і розуміє, що її слова про росіян на Олімпіаді "залишають важкий присмак у роті". Але ж "інклюзивність", "міжнародний рух", "атлети не винні" і прочая бла-бла-бла.

Доборолись "олімпійці" до самого краю, якщо перефразувати класика. В Лозанні, до речі, все "сообразілі на троїх": були представники лише нацкомітетів від США, Китаю і росії. Хтось від цих сподівався чогось іншого? З останніми двома – 200% усе зрозуміло. Щодо перших, то гарної балаканини про підтримку ми вже наслухалися, а реальної так само "багато", як те, що російські атлети не жеруть допінг перед кожним забігом.

В Парижі-2024 знову зіграють в російську рулетку – з відрами мальдонію чи іншої хімії в сечі "спартсмєна". І з присмаком крові, пролитої української, вона тепер і на руках МОК. Гнилої і продажної контори, що працює на агресора, крапка.

Як воно вам у роті, пані Лайєнс?

Чекаємо на реакцію МОК України. А по-доброму, то мали би всі національні комітети бойкотувати Ігри-2024, якщо там присутня рф.

Global Village Home
0 comments

댓글


bottom of page