top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Нагода безкоштовного навчання у Франції для українських студентівСтартував другий набір на участь в навчальній програмі за спеціальністю "Міжнародний менеджмент та торгівля", що дозволяє отримати перший в історії франко-український диплом європейського зразка.


Програма охоплює такі аспекти: міжнародний менеджмент, міжнародний маркетинг, фінансовий менеджмент, міжкультурний менеджмент, управління інформаційними системами, та ін.

Студенти матимуть можливість навчатися в Школі менеджменту IAE Metz Лотаринзького Університету (Франція), яка була створена у 1988 році й до сьогодні щороку пропонує своїм 1400 студентам навчальні курси для здобуття вищої освіти, від 3-го курсу бакалавра до магістра у сферах менеджменту: HR-менеджмент, цифрові технології, нерухомість, інновації, фінанси, логістика, маркетинг, управлінський контроль.

Цей інноваційний навчальний проєкт розпочато Лотаринзьким Університетом у тісній співпраці з асоціацією Echanges Lorraine Ukraine та Фундацією Global Ukraine, які підтримують та супроводжують кандидатів у підготовці їхніх заявок на навчання, організації їх прийому, інтеграції в Меці, тощо.

Серед партнерів проєкту: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Українська академія лідерства, Посольство Франції в Україні, Посольство України у Франції, Eurometropole Metz, Ville de Metz, La Region Grand Est.


Кошти та проживання

Програма є безкоштовною. Українські студенти можуть претендувати на соціальну стипендію у Франції, після оформлення тимчасового захисту. Надається житло у hosting families та у студентському кампусі.


Тривалість програми

Програма триває 1 рік. Навчання розпочинається у жовтні 2023 року та передбачає 250 годин навчання менеджменту + 250 годин французької мови для іноземців (FLE) з жовтня по березень, а також професійне стажування з квітня (тривалість - 3-6 місяців).

Однак, для студентів з початковим рівнем володіння французькою мовою буде організовано літню школу (липень-серпень). Кошти за навчання покриватимуться асоціацією Echanges Lorraine Ukraine.


Мова навчання Навчання відбуватиметься українською, англійською, французькою мовами. Англійська та українська - у першому семестрі, французька додасться у другому, щоб студенти могли за перший семестр покращити своє володіння цією мовою.


Диплом

Успішно закінчивши навчання, студент отримує диплом бакалавра за спеціальністю "Міжнародний менеджмент та торгівля" європейського зразка. Після цього студенти мають можливість продовжити навчання (магістратура та аспірантура).


Вимоги

Ви можете подати заяву на навчання, якщо відповідаєте наступним критеріям:

  • закінчили 2 або 3 курс навчання в університеті будь-якої спеціальності;

  • перебуваєте в Україні або тимчасово переїхали до Франції чи Європи, та хочете отримати базові знання в галузі управління міжнародними проєктами та міжнародної торгівлі;

  • переміщені особи з України, які вже мають певний професійний досвід, також можуть підвищити свою кваліфікацію у рамках цієї програми.


Умови відбору

Відбір складається з двох етапів.

Перший етап: 1. Реєстрація та подача документів на сайті e-candidat. Допоміжна презентація з покроковою інструкцією для реєстрації тут. 2. Заповнення Google-форми Вимоги до оформлення супровідних документів тут. Дедлайн: 23:59 21 травня. Увага: ігнорування пункту №1 та №2 дискваліфікує ваc, як учасника відбору. 3. Присутність на Q&A сесії (питання-відповіді), дату якої ми повідомимо вам згодом. (До 27 травня кожен учасник отримає на пошту лист з подальшими інструкціями)

Другий етап: 4. Проведення онлайн активностей та безпосередньої комунікації вступної комісії з абітурієнтами. (До 15 червня ви отримаєте лист з остаточним рішенням) Інша інформація Детальніше про програму на сайті Університету Лотарингії. А також приєднуйтеся до чату абітурієнтів у телеграмі за посиланням, та дізнавайтеся про всі новини першими.

Сподіваємося, ми змогли відповісти на всі питання, що вас турбували, а ми тим часом вже готові приймати ваші заявки та чекаємо, що саме ви пройдете всі етапи та вже у жовтні ми зустрінемося на навчанні. Ваша рекрутингова команда від Global UkraineGlobal Ukraine


0 comments

Comments


bottom of page