top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Наш вибір на "Євробачення". Чому?


Коли неймовірна Монсерат Кабальє (на фото нижче) співала разом з чудовим Фредді, вона в очах глядачів була прекрасною, стрункою і неперевершеною. Бо від її таланту і несамовитого голосу плакали, мліли, ним захоплювалися у всьому світі. Від її голосу лускали келихи від Баккара і серця шанувальників.


Україна багата талантами і самородками, поетами і музикантами, співаками і композиторами світового рівня. Тим часом, на національному відборі на "Євробачення" дві діви в чорному заклопотано співають (одна в макінтоші просто говорить) щось про Діву Марію і маму Терезу. Це що - поезія? Це високий зміст і духовні стандарти країни, яка горить у страшній війні? Матір Тереза згадується ту як символ чого?


Можливо, релігійно-фанатичного мракобісся, коли ця "свята" індійська албанка переконувала нещасних і хворих, які віддалися в її руки, що біль, страждання і смерть в муках відкриє їм дорогу до Бога? Що знеболюючі для важких онкохворих - це непотрібна розкіш на "шляху до очищення"?


Що брудні циновки на земляній підлозі і одна голка на всіх - це те, чого сподівалися багаті і щедрі фінансові донори для фундації "святої", яка ручкалася з королями, президентами і принцесами?


Що медикаменти для полегшення останніх днів стражденних - це світська забаганка, сердито заперечена матірʼю Терезою? Сама ж не цуралася досягнень західної медицини, що робила їй операцію на серці? Молитви не допомогли самій прохачці благ в царстві небеснім, і вона не відмовилась від стерильної операційної та анестезії. А могла б власним прикладом показати ЯК ВАЖЛИВО мучитись від болю, посланого згори (звичайно, за гріхи).


То ж чому така символіка прозвучали зі сцени від …нібито українок, хоч нічого українського там не видно.


Страждай, Україно, терпи, спливай кровʼю, без знеболення приймай кару від ворогів і кару Божу, бо так треба.


Так заповідала Тереза, яка ніколи не була матірʼю, але закликала наслідувати Христа у прийнятті страшних і нелюдських фізичних мук, що нібито ведуть до воззʼєднання з ним після смерті. Вона ж заперечувала доведені факти страшних збочень і сексуального насильства серед католицьких служителів престолу. Не використовувала мільйонні пожертви на лікування нещасних так, як було написано в звітах її харитативних місій.


Котра лобіювала політиків, які за це їй "золотили ручку" Google в поміч, там багато…


А для пісні, що має представляти Україну, могли б знайти кращі імена - матерів, героїв, мучеників війни. На горе, таких імен тисячі… Історій - тисячі. Прикладів - тисячі.


Зате 11 мільйонами оплатили власне оці рядки, ні про що і ні про кого.

А матір Терезу залишіть в спокої. Вона вже своє дістала на божому суді, сподіваюсь… Хоч справжнім є суд людський.


Ну, і ще суд від ЄвроНЕбачення.Оксана Давида (Oksana Davyda), США


Фото: https://variety.com/ (Javier Cebollada/Epa/REX/Shutterstock), alyona alyona 

1 comment

1 Comment


oksanadavyda
Feb 06

Дякую за публікацію, Людмило)💙💛

Like
bottom of page