top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Санкції не заважають дітям очільників рф чудово жити на Заході

Updated: Apr 3, 2022"Діти за батьків не?..."

“Демократія, права людини, повага до приватної власності і прочая євроцінності”. Тож якими би виродками не були мєдвєдєв, пєсков чи інші з пуйловського кодла, їхніх нащадків по Штатах і ЄС нема права чіпати. Бо такий закон, все гаразд, діти ж до злочинів батьків непричетні, еге ж?


А тепер повторіть те саме українському хлопчикові, чийого тата вбили, а маму гвалтували в нього на очах російські солдати. Чи іншим дітям – маріупольським, бучанським, ірпінським, харківським, що тижнями ховаються від бомб по підвалах, і чимало з яких теж стали сиротами – спробуйте пояснити ці засади західної демократії.


Зокрема, чому не можна прикрити в США численні бізнеси її громадянина Ільї Мєдвєдєва, сина екс-президента рф дмітрія. Мальчіку вже 27, вивчився на юриста, тримає мережу крамничок-забігайлівок на автозаправках - про це повідомляють недобитки російської опозиційної преси і дуже обережно - лічені американські ЗМІ. Любить американську культуру і "вапщє западний стіль жизні". В публічному просторі не світиться – зрозуміло, чому.


А ось інше – ні. З якого дива на майно Ільї досі не накладено арешту? Не притягнуто до відповідальності ідіотів-чиновників, які дали йому громадянство США? Чудово знаючи, чий він нащадок.


Ці питання – не з площини тільки емоцій. Гроші на навчання за океаном і для ведення бізнесу Ілюша заробив не власним горбом – татa. Злочинця, поплічника кремлівського фюрера. Все нажите "нєпасільним трудом" до законності має таке ж відношення, як РПЦ – до християнських ідеалів. Тобто жодного. Ці кошти – кримінального походження, відповідно, і все що на них створене. Бодай з цих міркувань мали б зацікавити американських правоохоронців. Але ні, мєдвєдєв-молодший продовжує насолоджуватися ситим американським життям. Поки його батько відряджає з рф убивць для українських батьків і дітей.


Донька лаврова, Єкатєріна Вінокурова, народилася в США, здобула за океаном освіту. Зараз там не живе, чоловік-бізнесмен втрапив до санкційного списку ЄС. Але його дружину ще цієї весни, у розпал війни в Україні, пильні люди бачили в Лондоні. "А што?"


Тепер уявіть собі, що "доча" якого-небудь кліма ворошілова року десь так 1942го їздила на шопінг до Берліна, і все було зер гут. Я теж не уявляю.


В Нью-Йорку знімає свої фільми, широко відомі у вузьких колах, Анастасія Фєтісова, донька відомого хокеїста і депутата госдуми вячєслава (останнє фото внизу). Теж громадянка США.


Внуки жіріновского, близнюки Сєргєй і Алєксандр Лєбєдєви, закінчили Американську Школу в Швейцарії (The American School In Switzerland). Там же, швидше за все, й досі мешкають. Або в інших Європах – "а чьо, дуракі в рашу єхать?".


Тим часом, у Парижі продовжує тусуватися старша донька пєскова Єлізавєта. Постить в Інстаграмі, заробляє на рекламі. Там же живуть її молодші брати, Міхаїл і Дені. В Лондоні мешкає з мамою онука пєскова, донька його старшого сина, Ніколая, аліментів жінці той не платить.


А пєсков-старший одружувався багато разів. Про дітей за кордоном каже, що європейського громадянства не мають. Тим більше годі зрозуміти, чому всіх цих "потомков" гамузом з ЄС не відправили на "родіну"? Та хоч би задля безпеки пєсковських "дєтішек", бо раптом комусь з наших у діаспорі захочеться бодай плюнути у бік родичів ката?Ні, я ні до чого не закликаю. Але бігме дивно виглядає: з одного боку рішучі засудження діячів держави-терориста з високих трибун по Брюсселях і Вашингтонах, санкції та інша анафема за геноцид українців. З іншого – нащадочки агресорів живуть, не тужать на ненависному їхнім батькам Заході. А той ніяк, нічим, ніколи не ускладнює життя дітям російської “ылиты”, робить вигляд, ніби нічого страшного не відбувається.


Що взагалі відбувається?!


Як на мене, маємо справу не лише з гнилизною подвійних західних стандартів. Все виглядає набагато простішим: емісари пуйла на Заході відвезли, кому треба, пачки готівки – аби "ребйонкі" кремлівських і надалі почувалися в шоколаді.


Поки їхні "папочки" надалі вбиватимуть наших громадян.
Global Village Home

0 comments

Comments


bottom of page