top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Тайванська наразі невійна мінус допомога Україні

Updated: Aug 2, 2022Битва світових пенсіонерів, поки нічия.


Перефразовуючи давній хіт Повалій: "Сіла птаха сивокрила на Тайвані, Сіло сонце за Пекіном за поля. Прилітала, до зубного аж до болю, У старого маразматика Сі Пня". Битва Альцгаймерів, хто кого взув – Джо-немічний на пару з 82річною Ненсі, чи китайський недо-Мао? I на біса взазалі був той політ, який, крім символічної , жодної хоч трохи серйозної підтримки Тайваню не гарантує? Бо угода про постачання зброї ніби є, але виконувати її Вашингтон не поспішає. Навіть незалежності острова США не визнали. Зате ставки підняли ого, увесь світ завмер.


Пелосі, нагадаю, любителька символічних візитів - як вже було недавно з її прильотом до Зеленського навесні. Тоді всі чекали - вона привезла нам якість угоди про зброю! Але ні, на той момент до серйозної військової допомоги було ще далеко. Врешті, чому "було"... Прилетіла, пофоткалися в Києві, помандрувала назад.


Тепер літак зі спікеркою, не ягідка від слова ніяк, приземлився в Тайвані, а війна (наразі!) не почалася, всі видихнули. Ура, Америка їм показала, круто. Це для загалу зіграли шоу, і більшість знову повелася. За лаштунками що?


Мєня тєрзают смутниє сомнєнья, що не обійшлося без договірняка між Сі та Джо ще за тиждень до візиту. Мовляв, пограємо перед світом старечими мускулами, кожен збереже фейс, а далі Сі отримає картбланш на ще глибший інтим з москвою. Інакше для чого б Білий дім трубів на кожному кроці, що поїздка Пелосі на Тайвань не має статусу державного візиту? Трохи не приватний тур старшої пані в гарячі краї. Зате Сі з властивою йому азійською підлотою тепер з чистою душею «має право» помститися США, підтримавши путіна в його війні з Україною.


А далі сценарій для нас, казати правду, не дуже, бо одна справа показувати з Вашингтона середнього пальця росії, та зовсім інша – коли доведеться ще й Китаю. Тут вступає в гру вже цілий каскад чинників, безпекових і економічних. На тлі рецесії в Америці, яка щодня набирає обертів. Грубо кажучи, Вашингтону може стати не до Києва. Або почне схиляти його до непристойностей – перемовин з агресором, прийняти його умови. Все задля збереження гонорових виразів старечих, даруйте, пик американського, ерефського та китайського лідерів. Усіх трьох – жалюгідних до не можу, як і Ненсін візит.


Але подивимось, далі буде.Global Village Home0 comments

Comments


bottom of page