top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Труднощі Трюдо

Updated: Feb 3, 2022


Канадський прем'єр-міністр записав відео для народу з карантину в секретній локації.


Cтояв на порозі дерев’яного будиночка десь у тамтешньому "Царському селі". Суть промови – хамство протестувальникам. Їх кілька разів порівняв з фашистами, обізвав расистами і що загрожують безпеці країни. Наголосив, що уряд не буде робити поступок і вкотре закликав усіх до штриканини. А саме – до третьої дози, хто вже мають дві, дітям теж. Бо лише ті, хто штрикнулися – “по-справжньому вільні, а не Конвой Свободи” – цитата. Що жодних послаблень ко.вид-режиму робити не збирається, бо "всі віримо в науку", шмурдяк - "безпечний" і т.д.


Також зробив скромний реверанс у бік України – будемо сьогодні увечері з колегами балакати про її безпеку. Ну-ну.


Далі запитували журналісти - чемні, вилизували, жодного гострого запитання - чому Трюдо не виходить до людей в Оттаві? Відповідь: “Я в багатьох протестах брав участь. Наприклад, такого прогресивного руху, як "Не білі Життя Важливі" (!!! – Л.П.). А з тими, що зараз на вулицях, не можна об’єднуватися, бо вони пропагують ненависть і насильство” (!!!).


Маємо класичний приклад збоченого сексу сови з глобусом, чорного – на біле й навпаки.


Що означає цей спіч, крім на 99% безсоромної брехні?


1. Що Джастін боїться і ганяє понти. Вселенський смуток в очах, поки виголошував пафосні фрази і з помітним зусиллям змушував себе дивитися в камеру.


2. Що канадський уряд та його глобальні куратори приготувалися до тривалої облоги. Будуть чекати, поки протестувальникам набридне стояти на холоді (а ті розходитися не збираються, там хлопці й дівчата рішучі!). І будуть влаштовувати провокації – тут до шамана з прерій не ходи. 100% створюватимуть нагоди, щоб мати підстави застосувати силу. Хоч станом на зараз жодних серйозних ексцесів на канадських вулицях не зареєстровано, все відбувається винятково мирно, а на засланих козачків протестувальники не ведуться. Інакше ліберальні недо-змі вже дерли би сі-ен-ен-горлянки. З іншого боку, всі чудово розуміють: коли що, далекобійники можуть завести мотори вантажівок...Я не про те, що збираються на когось наїжджати, ні – просто на здоровенний трак навіть дуже безбашенні не ризикнуть поперти з кийками чи водометами.
3. Що стояння на вулицях Канади – надовго.


4. Що Трюдо боїться ще раз, бо єдності навіть всередині своєї команди не має. Ні слова не сказав, що уряд провінції Саскачеван пообіцяв ближчим часом скасувати примусове шмурдячення - у відповідь на вимоги Конвою Свободи. Таку ж заяву готує уряд Альберти, надходять оптимістичні повідомлення з інших провінцій. Що так само протестують люди у Франції, що свої Конвої Свободи збираються в сусідній Америці, а також Європі - теж не обмовився. До речі: коментарі під відео-зверненням Трюдо на Ютубі вимкнено. Чого б це?


Довідка про "героя": син колишнього прем'єра, той теж був суперечливим, але канадцям запам'ятався популярним лідером. Навіть після того, як одружився з мамою Джастіна, вдвічі молодшою від себе секретаркою. За жінкою росли золоті верби: скандальна поведінка з наркотиками, алкозалежністю і суцільними порушеннями протоколу. Через що постійно був змушений виправдовуватися її чоловік.


Джастін як лідер в перші роки керування - няшка, що догоджала всім, кому не ліньки. І політсилам всередині країни, і зовнішнім партнерам. Найбільше - Великому Братові, США. Потім потягнувся шлейф скандалів, корупційних, гучних, рейтинг Трюдо покотився донизу. Далі сталася пандемія, прем'єр закрутив співгромадянам гайки майже так само суворо, як в Австралії. Тим набридло.


Зате в нього шкарпети прикольні і вишиванку вбирав...Людмила Пустельник, GlobalVillageHome


Фото: https://surattimes.com/, напис на карикатурі - "Позитивний тест "боягуз-19". Симптоми - боїться далекобійників і патріотичних канадців.
0 comments

Commentaires


bottom of page