top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Чим відрізняється наша влада від тоталітарної


Знаєте, як відрізняють державу, де самозванці в ролі міністрів, від тоталітарної, де міністри - професіонали?


14 листопада 1941 р. слюсар любитель винахідник Микола Баранов створив зенітну-саморобну установку на дві 12-зарядні для 132-мм реактивних снарядів та чотири 24-зарядні для 82-мм. Вже було ракети 82 і 132мм, тому на базі цього калібру він і сконструював зенітну установку.


А тепер думаємо, на територію ссср німці зайшли 22/06/1941р - а зенітна установка вже стріляла 14/11/1941 5 місяців!! БО НЕ БУЛО ТУПОРИЛИХ БАРИГ в МІНІСТЕРСТВАХ, бо навіть чмошна партійна номенклатура розуміла ЩО ТАКЕ ВІЙНА, і треба відкрити ВСІ ДВЕРІ ДЛЯ ВСІХ ВИНАХОДІВ,


А знаєте, чого слюсарю це вдалось, навіть в тій забюрократизованій номенклатурній системі? Бо- не було паразитів з мільйонними зарплатами, з тисячним штатом самозванців, штибу Укроборонпрому, не було професорів з купленими дипломами і дисертаціями.


Що треба для перемоги:

1, Відкрита платформа для всіх винаходів, конкурс вони пройдуть на полі бою, як ЗРУ Баранова.

2. До біса всіх депутатів минулих і майбутніх, яким вже виплатили аванси на майбутні БПЛА. І за 18 місяців: ні грошей, ні БПЛА, ні виробників! І чогось досі ніхто не наклав арешт на тих "виробників".


3. ВСІ менеджери в постачанні МІноборони мають бути цивільними, і з пулу відомих волонтерських колективів , у яких є репутація і довіра військових. Я знаю що таке договір, що таке платіжний календар і тп... Я розумію про що я відповідально пишу.

Ось ці менеджери + колишні працівники департаментів + ВСІ передислоковані менти з окупованих територій, поліція охорони ВСІМ складом - дружно іде на війну, НЕ ТРЕБА медкомісію, у них вже така робота, яка припускає що людина здорова. Їх прекрасно замінять студенти училищ ВМС, старших курсів, але то все паразитизм.


4. ПДФО в місцевих органах влади - виключно на створення робочим місць і ВИКЛЮЧНО в машинобудуванні ( це все від парасольки і дитячого веліка до ПЗРК, мінометів, квадрокоптерів і т.д.).

5. з 15/01 по 15/03 за 2017-2023гг- ПРОВЕСТИ ТОТАЛЬНУ ревізію первинки усіх МР. Це можливо, з ймовірністю 100% . Там можна зняти штрафів для плану податкової )і пені) від 5-9% від суми "всього" . Задумайтесь як перевіряє податкова 1-2 млн податкових накладних щодня?? Отєе, й перевірка МР - можлива за квартал. І тотальна МАЙНОВА КАСТРАЦІЯ всіх щурів - чиновників в кабінетах. Через відповідність " малювання в ПРОЗОРРО з фактом робіт і відповідністю первинці. По результатам перевірки - "нагородити" мерів компенсацією їх майна. наприклад - недоцільних витрат в пропорції 80% меру, 20% - уповноважей особі від суми зафіксованої в протоколі -"ОВЗ".


Мер - виборна посада , вистачить і конфіскації майна : у них, дітей і батьків. Можна дозволити мерам торгувати плиткою, бруківкою, яку вони перед цим закупили, головне - протягом кварталу закрити нестачі = повернути в казначейство признгачену суму.

В кожній МР - має працювати максимум 5 департаментів, і максимум 5 КП: водоканал, електромережа, міськгаз, ЖКГ, благоустрій ( тут же вивіз сміття, озеленення, зеленбуд, собаки, парки, полив, покоси майбутньої трави, амброзія, теплиці).

6. Скорочення ВСІХ засідників держприміщень- в одному приміщення може бути одночасно : податкова, ПФУ, соцзахист і ЦНАП. МИ НЕ МОЖЕМ ОПАЛЮВАТИ і утримувати площі в СОТНІ ТИСЯЧ метрів. Цих усіх "прихожан"- помістити рівно в ті кількості, скільки можна розмістити в тих скорочених приміщеннях. Ну точно 60% треба скорочувати, у них компи через рік - нові, отже, все давно автоматизоване.


7. Школа- у нас на 10 учнів 1 вчитель, іноді зустрічала пропорцію 5-2. А рівень екзаменів ЗНО- щороку гірший, значить що ?? У нас не освіта, а тендерна мафія ? Міністр заробляє на підручниках, і ПЗ методологічних дидактичних матеріалах ( в одному районі Києва коштує 5-8 млн / за 3 міс, на ПРОЗОРРО).

Виші - залишити 30% кількості , критерій - перемоги на міжнародних олімпіадах і наукових конференціях. Спеціальності " говоруни" - скоротити на 3 роки набору там вже "спеців" вистачить на 100 років наперед ( економісти, податківці, юристи, психологи, маркетологи, секретарі, мєнти, прокурори, митники)...


9. Лікарні - проаналізувати по кількості війскових (+сімей) в громаді, які лікувались і дали свій відгук, прямо на сторінці лікарні, напроти прізвища призначеного лікаря. % зроту матерівального забезпечення лікарні залежить від відгуків, і від зросту бажаючих пацієнтів = які самі звернулись з заявою на лікування ( це дасть конкуренцію) . На сайті лікарні ЗОБОВ'ЯЗАТИ всіх пацієнтів писати відгук про якість лікування і комфорт перебування. Додатковий критерій найнижча смертність в регіоні від кардіо і онко- , найнижчий % кесаревих розтинів, сепсисів, і т.д.

ПРОВЕСТИ ТОТАЛЬНУ РЕВІЗІЮ в будинках для психохворих, там - ПЕРВИННО- ОБЩИНИЙ СТАН, і тотальне розграбування

10. Переформатування всієї системи Дерзакупівель, на базі ПРОЗОРРО, але АКТИВНІ ВСІ графи всіх таблиць (специфікацій) І обов'язкове інформування замовника індикативну ціну , показником з останніх подібних тендерів/маркетплейсів. ВСІ будівельні матеріали, харчі - мають порівнювати з поточними ринковими. ЗАБОРОНА ПКД - якщо не новий об'єкт, коли початок будівництва- з фундаменту, заборонити витрати на експертизу і нагляд за будроботами -уе відповідальність будівельника по замовчуванню. Все рівно, нема страхування і відповідальності.


11. Лікарні і школи, їдальні вишів - НЕ КУПУЮТЬ холодні, жалкі порції в пластикових і полімерних одноразових коробках. Все харчування має готуватись на кухні, свіже і гаряче. Те, що я бачу зараз у вигляді послуг їдалень, і те що показують батьки у вигляді харчування - ганьба.


Дорожнє будівництво: Весь асфальт відомий ринку, ціна -/+ 100 на 1 м куб, отже, ВСІ кошториси АКТИВНІ і ЦІНИ ПЛАНОВІ = РИНКОВІ. Скановані кошторисі і ДЦ собі в туалет чіпляйте - то все ФІКТИВНЕ. Окремо - активним документом відображати нарахування ( план) податки, ЗП персоналу ( ЄСВ) -і це має одночасно попасти в особистий кабінет платника, і звірятись з деклараціями, і відображати відповідність найманого персоналу в кошторисі з повідомленнями про взяття на роботу і звітом 1ДФ

Тільки таким чином, ми собі відриємо можливості, й відбудуємо ВПК, і знайдемо слюсарів- винахідників . Все описане скоротить видатки мінімум на 10-15%, а вивільнить кошти, замінить злиденні донати. Тільки змусивши звітувати і відповідати за спричиненні мародерства у війну, ми проявимо себе цивілізованними людьми, які вміють керувати своїм життям, відповідати за свій вибір, і РОЗУМІЮТЬ відповідальність перед пам'яттю ЗАГИБЛИХ ВОІНІВ , перед вбитими цивільними громадянами, перед наступними поколіннями, і перед предками.

На фото- ЗРУ Баранова, ракети 82мм і 132мм.Facebook


Юлія Глушко, м. Львів


Фото: сторінки Юлія Глушко1 comment

1 comentário


Walter Orr Scott
Walter Orr Scott
21 de nov. de 2023

The Ze snake is slowly replacing key positions with his people. This ability to do so without question is a product of left over soviet mindset. Fear still reigns. During the war there is the fear to challenge...it is perceived as divisive yet the Prez and Mrs. Prez are untouchable. Decentralization is the beginnin step...the key to a republican form of govt. Where, oh where is there a publick forum to be heard?

Curtir
bottom of page