top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Чим відрізняється наша влада від тоталітарної


Знаєте, як відрізняють державу, де самозванці в ролі міністрів, від тоталітарної, де міністри - професіонали?


14 листопада 1941 р. слюсар любитель винахідник Микола Баранов створив зенітну-саморобну установку на дві 12-зарядні для 132-мм реактивних снарядів та чотири 24-зарядні для 82-мм. Вже було ракети 82 і 132мм, тому на базі цього калібру він і сконструював зенітну установку.


А тепер думаємо, на територію ссср німці зайшли 22/06/1941р - а зенітна установка вже стріляла 14/11/1941 5 місяців!! БО НЕ БУЛО ТУПОРИЛИХ БАРИГ в МІНІСТЕРСТВАХ, бо навіть чмошна партійна номенклатура розуміла ЩО ТАКЕ ВІЙНА, і треба відкрити ВСІ ДВЕРІ ДЛЯ ВСІХ ВИНАХОДІВ,


А знаєте, чого слюсарю це вдалось, навіть в тій забюрократизованій номенклатурній системі? Бо- не було паразитів з мільйонними зарплатами, з тисячним штатом самозванців, штибу Укроборонпрому, не було професорів з купленими дипломами і дисертаціями.


Що треба для перемоги:

1, Відкрита платформа для всіх винаходів, конкурс вони пройдуть на полі бою, як ЗРУ Баранова.

2. До біса всіх депутатів минулих і майбутніх, яким вже виплатили аванси на майбутні БПЛА. І за 18 місяців: ні грошей, ні БПЛА, ні виробників! І чогось досі ніхто не наклав арешт на тих "виробників".


3. ВСІ менеджери в постачанні МІноборони мають бути цивільними, і з пулу відомих волонтерських колективів , у яких є репутація і довіра військових. Я знаю що таке договір, що таке платіжний календар і тп... Я розумію про що я відповідально пишу.

Ось ці менеджери + колишні працівники департаментів + ВСІ передислоковані менти з окупованих територій, поліція охорони ВСІМ складом - дружно іде на війну, НЕ ТРЕБА медкомісію, у них вже така робота, яка припускає що людина здорова. Їх прекрасно замінять студенти училищ ВМС, старших курсів, але то все паразитизм.


4. ПДФО в місцевих органах влади - виключно на створення робочим місць і ВИКЛЮЧНО в машинобудуванні ( це все від парасольки і дитячого веліка до ПЗРК, мінометів, квадрокоптерів і т.д.).

5. з 15/01 по 15/03 за 2017-2023гг- ПРОВЕСТИ ТОТАЛЬНУ ревізію первинки усіх МР. Це можливо, з ймовірністю 100% . Там можна зняти штрафів для плану податкової )і пені) від 5-9% від суми "всього" . Задумайтесь як перевіряє податкова 1-2 млн податкових накладних щодня?? Отєе, й перевірка МР - можлива за квартал. І тотальна МАЙНОВА КАСТРАЦІЯ всіх щурів - чиновників в кабінетах. Через відповідність " малювання в ПРОЗОРРО з фактом робіт і відповідністю первинці. По результатам перевірки - "нагородити" мерів компенсацією їх майна. наприклад - недоцільних витрат в пропорції 80% меру, 20% - уповноважей особі від суми зафіксованої в протоколі -"ОВЗ".


Мер - виборна посада , вистачить і конфіскації майна : у них, дітей і батьків. Можна дозволити мерам торгувати плиткою, бруківкою, яку вони перед цим закупили, головне - протягом кварталу закрити нестачі = повернути в казначейство признгачену суму.

В кожній МР - має працювати максимум 5 департаментів, і максимум 5 КП: водоканал, електромережа, міськгаз, ЖКГ, благоустрій ( тут же вивіз сміття, озеленення, зеленбуд, собаки, парки, полив, покоси майбутньої трави, амброзія, теплиці).

6. Скорочення ВСІХ засідників держприміщень- в одному приміщення може бути одночасно : податкова, ПФУ, соцзахист і ЦНАП. МИ НЕ МОЖЕМ ОПАЛЮВАТИ і утримувати площі в СОТНІ ТИСЯЧ метрів. Цих усіх "прихожан"- помістити рівно в ті кількості, скільки можна розмістити в тих скорочених приміщеннях. Ну точно 60% треба скорочувати, у них компи через рік - нові, отже, все давно автоматизоване.


7. Школа- у нас на 10 учнів 1 вчитель, іноді зустрічала пропорцію 5-2. А рівень екзаменів ЗНО- щороку гірший, значить що ?? У нас не освіта, а тендерна мафія ? Міністр заробляє на підручниках, і ПЗ методологічних дидактичних матеріалах ( в одному районі Києва коштує 5-8 млн / за 3 міс, на ПРОЗОРРО).

Виші - залишити 30% кількості , критерій - перемоги на міжнародних олімпіадах і наукових конференціях. Спеціальності " говоруни" - скоротити на 3 роки набору там вже "спеців" вистачить на 100 років наперед ( економісти, податківці, юристи, психологи, маркетологи, секретарі, мєнти, прокурори, митники)...


9. Лікарні - проаналізувати по кількості війскових (+сімей) в громаді, які лікувались і дали свій відгук, прямо на сторінці лікарні, напроти прізвища призначеного лікаря. % зроту матерівального забезпечення лікарні залежить від відгуків, і від зросту бажаючих пацієнтів = які самі звернулись з заявою на лікування ( це дасть конкуренцію) . На сайті лікарні ЗОБОВ'ЯЗАТИ всіх пацієнтів писати відгук про якість лікування і комфорт перебування. Додатковий критерій найнижча смертність в регіоні від кардіо і онко- , найнижчий % кесаревих розтинів, сепсисів, і т.д.

ПРОВЕСТИ ТОТАЛЬНУ РЕВІЗІЮ в будинках для психохворих, там - ПЕРВИННО- ОБЩИНИЙ СТАН, і тотальне розграбування

10. Переформатування всієї системи Дерзакупівель, на базі ПРОЗОРРО, але АКТИВНІ ВСІ графи всіх таблиць (специфікацій) І обов'язкове інформування замовника індикативну ціну , показником з останніх подібних тендерів/маркетплейсів. ВСІ будівельні матеріали, харчі - мають порівнювати з поточними ринковими. ЗАБОРОНА ПКД - якщо не новий об'єкт, коли початок будівництва- з фундаменту, заборонити витрати на експертизу і нагляд за будроботами -уе відповідальність будівельника по замовчуванню. Все рівно, нема страхування і відповідальності.


11. Лікарні і школи, їдальні вишів - НЕ КУПУЮТЬ холодні, жалкі порції в пластикових і полімерних одноразових коробках. Все харчування має готуватись на кухні, свіже і гаряче. Те, що я бачу зараз у вигляді послуг їдалень, і те що показують батьки у вигляді харчування - ганьба.


Дорожнє будівництво: Весь асфальт відомий ринку, ціна -/+ 100 на 1 м куб, отже, ВСІ кошториси АКТИВНІ і ЦІНИ ПЛАНОВІ = РИНКОВІ. Скановані кошторисі і ДЦ собі в туалет чіпляйте - то все ФІКТИВНЕ. Окремо - активним документом відображати нарахування ( план) податки, ЗП персоналу ( ЄСВ) -і це має одночасно попасти в особистий кабінет платника, і звірятись з деклараціями, і відображати відповідність найманого персоналу в кошторисі з повідомленнями про взяття на роботу і звітом 1ДФ

Тільки таким чином, ми собі відриємо можливості, й відбудуємо ВПК, і знайдемо слюсарів- винахідників . Все описане скоротить видатки мінімум на 10-15%, а вивільнить кошти, замінить злиденні донати. Тільки змусивши звітувати і відповідати за спричиненні мародерства у війну, ми проявимо себе цивілізованними людьми, які вміють керувати своїм життям, відповідати за свій вибір, і РОЗУМІЮТЬ відповідальність перед пам'яттю ЗАГИБЛИХ ВОІНІВ , перед вбитими цивільними громадянами, перед наступними поколіннями, і перед предками.

На фото- ЗРУ Баранова, ракети 82мм і 132мм.Facebook


Юлія Глушко, м. Львів


Фото: сторінки Юлія Глушко1 comment
bottom of page