top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

"Інспектор зі США прийде, порядок наведе..."


Ab ovo. латиною – "від яйця" (в "люстерку", гм). Себто, "йдемо від початку".


Але не скандалу із закупівлями продуктів для ЗСУ за дуже завищеними цінами.

а подій, що передували, вони щільно пов’язані. Той, хто розуміє зв’язок, побачить: "великий брат" з Вашингтона вкотре розводить довірливих українців. Ціна "розводу, як завжди, надто висока.

Наразі ж нагадаю, що про яйця майже, як Фаберже, першою повідомила газета "Дзеркало тижня" – ресурс історично близький до посольства США в Україні, «зміцнений» не одним західним грантом. Якось дуже "своєчасно" збіглося журналістське розслідування з недавньою епопеєю постачань ЗСУ танків і драматичним перебігом подій на фронті, невже випадковість? Та іншими "зливами" у медійний простір про існуючі договірняки Вашингтона з москвою щодо закінчення війни, тему зараз активно розганяють у блогосфері.


Суть: Україну змушують віддати Донбас рф, питання Криму "підвішують" для дипломатичних ігрищ років на 15, така умова припинення російського терору. Бо до програшу росії у війні Захід хронічно "не готовий".

Звичайно, Зеленському на цю умову погодитися – аж ніяк. Тоді в хід пішла "яєчна артилерія", влучила по найближчих соратниках українського президента. З більш, ніж прозорим натяком: наступне "влучення" можливе й у "самого". Якщо й надалі буде непоступливим у геополітичних питаннях.

Чи, може, хтось думає, що раніше в США про нашу корупцію й гадки не мали? Схаменулися допіру на 11му місяці війни і саме зараз, на тлі "танки будуть, але дуже не вже"?

Тепер знову нагадаю, що перевірити діяльність А.Єрмака і Ко ще восени вимагала конгресвумен Вікторія Спарц. Від її вимог в Україні не тільки відмахнулися, але й облили медійним брудом. З уже звичним ярликом "московської консерви" від любителів коливатися з генеральною лінією партії. Тему масштабної корупції з постачаннями для армії, натомість, вправно обминали провідні українські ЗМІ, бо добре почули партійну команду.

Тим часом, наше яєчко все котилося... Напередодні Нового року Зеленський їздив у США, де тріумфально виступив у Конгресі. Просив у Байдена важкої зброї, той не дав. Що за лаштунками схиляв нашого очільника до непристойностей, як-от перемовин з рф, говорили не лише експерти. Та ба, не схилив.

Далі була ціла низка трагедій в Україні, тепер уже щоденних. Далі мегакорупційний сморід, не тільки яєчний, і радість радісна для "пересічних українців": американці, нарешті, покладуть край "рідним" злодіям і відкатникам! В США створено цілу комісію з інспекторів, яка розслідуватиме усі ймовірні зловживання із західною допомогою в Україні! Вони вже приїхали.! Навіть гарячу лінію створили, куди громадяни можуть телефонувати і повідомляти. Уррра, будьмо, круто!

Чого ж так само ініціативі Спарц не раділи? Ну, бо вона ж "кака, трампістка, республіканка, ууу!", а в нас прийнято молитися на "демократів" США. Наступне запитання під дих згаданим ідолопоклонникам: скільки життів українських воїнів можна було б врятувати, якби корупцію із забезпеченнями ЗСУ належно почали розслідувати ще місяці тому?

"Але ж інспектори обіцяли...". Обіцянка-цяцянка – не буду нагадувати, якій категорії населення від того втіха. Те, як його свідомістю маніпулюють з "топорним ізящєством", згаданому населенню є суворим вироком: проковтне все. Ще й скаже, що смакує. Насамперед, що Байден Києву друг.

Це після усіх його дарунків, позбавлених тестостерону, делікатно кажучи. То "Хаймарси" до нас приїдуть "модифіковані", аби до територій рф не дострелили. То в обіцяних "Абрамсів", (яким ще місяці до нас їхати!) наказали зняти секретну броню. Знущання, та й годі, цинічне, у вічі.

А ви, українці, продовжуйте вірити в сталеві органи Джо!

До речі, в Америці воно зараз реально без яєць, не в переносному розумінні. Курячі "ембріони" упродовж останніх півроку подорожчали в крамницях в 3-4 рази, і навіть українських корупціонерів для такого "успіху" господарювання викликати не довелося. Ще й "більше дюжини в одні руки не давати", дефіцит, як в нас за совка було. Це така американська демократія нині.Людмила Пустельник, Global Village Home0 comments

Komentáře


bottom of page