top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Cхід українського сонця


Наша країна - лідер світу, сьогодні й завтра.


Всі ці пророцтва від різних Нострадамусів - вони збуваються просто зараз. В муках і крові Україна народжує новий світ, а старий на те й старий, щоб відійти в минуле. Про його сьогоднішніх сильних завтра будуть згадувати, стенаючи плечима - це вони стільки часу вирішували долю планети?! Виявилися слабаками, не посадили вчасно на ланцюг скаженого звіра. Та й зараз не дуже.


Але сильний той, на чиєму боці Бог, а Він з нами.


Захід - лицемірний, брехливий, зрадливий. Схід - підступний, хижий, жорстокий. Ми - посередині. На тектонічному зламі між Добром і злом. Це - наша карма, випробування, але й благословення водночас. Бо сьогодні ми - вибраний народ, а завтра цьому народові належатиме світ.


Я знаю, що наші та діти дітей почуватимуться в ньому так, як ще років 30-40 тому американці та європейці десь у Гватемалі чи Індії - громадяни гордих країн, чий паспорт - предмет особливих заздрощів. Жити в Україні, одружуватися з її громадянами буде престижним і мрією багатьох.


Це не пафосні фантазії на тлі жахливих новин з війни, це певність. Звідки взялася? Бо гуртуються завжди навколо сильних, так воно по життю будь-якої цивілізації. А українці - сильні. Найсильніші. Наше сонце вже сходить.Людмила Пустельник, Global Village Home0 comments

Commentaires


bottom of page