top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Відомі батьки, діти та війна


Олександр Аваков, 35 років, син того самого Арсена. В 2022му ексміністр розповідав, що нащадок у Києві "займається волонтерством". Відому справу джуніора з рюкзаками закрили через класичну вже причину "браку доказів»".


Чим і де зараз займається? Швидше за все, бізнесом, в т.ч. й італійським родини Авакових, там же "на чобітку" й вілла з басейном. Лише в 2022му оборот їхньої будівельної фірми AVITALIA S.R.L. становив 220.779 євро (https://www.reportaziende.it/avitalia_srl_fr).


В Україні теж роботи повні руки. Станції сонячної енергії у власності родини Авакових, держава її закуповує в них за "зеленим", тобто завищеним тарифом, щоб заохотити виробників альтернативних технологій – закон такий в нас прийнято колись (https://www.slidstvo.info/news/avakov-molodshyj-volodiye-sonyachnoyu-elektrostantsiyeyu-pid-kyyevom-za-83-mln-grn/).


Різної нерухомості й собі багато, одну з них, столичний готель "Голосіївський", Олександр свого часу придбав за смішною ціною не без участі ще однієї відомої родини – посла у США О.Маркарової та її чоловіка-банкірв Д.Волинця (https://www.slidstvo.info/articles/novyj-biznes-syna-avakova/).


Нарешті, горішки – ліщина на Закарпатті, фірма Carpathian Golden Nuts, тато Арсен придбав її минулого року (https://forbes.ua/ru/money/funduk-i-sontse-eksministr-mvs-arsen-avakov-pochav-viroshchuvati-lisovi-gorikhi-na-zakarpatti-shcho-shche-prinosit-yomu-groshi-17042024-20590).


Справді велике господарство. Як в Авакова-молодшого залишається при цьому час ще й країну захищати? Адже точно десь воює, хіба ні? 35 років, все ж таки...


В уже згаданого посольського подружжя в Америці теж підростає майбутній захисник, Данило Данилович Волинець, хлопець скоро закінчить 12й клас американської середньої освіти. Щойно колеги-урядовці його батьків приймуть закон про зниження віку українських призовників, отримає свій шанс захистити Батьківщину не тільки у Вашингтоні.


В мережі вдалося знайти фото ще одного цікавого молодого чоловіка, зовні дуже схожого на ексшефа МЗС Павла Клімкіна. Прізвище у хлопця таке саме, а звати Артемом. Має свій бізнес з цінних порад про багато чого – від інвестицій до здорового способу життя (https://www.quora.com/profile/Artem-Klimkin-3.


Відомо, що перша дружина Павла Анатолійовича Наталя народила йому двох синів. Зараз обидва вже дорослі. Після розлучення з Клімкіним, Наталя, співробітниця українського посольства, залишилася з дітьми в Нідерландах – звична, взагалі-то, практика наших дипломатів не повертатися в Україну. Цікаво, чи приїхали вже хлопці з євросвітів назад, щоб її захищати?Людмила Пустельник, Global Village Home0 comments

Comments


bottom of page