top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

100 доларів за марку. І 0% на потреби ЗСУ?...


На міжнародному онлайн-ринку ebay.com марку "Рускій корабль, іди на ***!" продають за 80, 100, 160, і 445 доларів. А що з того має Україна? Виглядає, що нічого.


"Укрпошта" в курсі, її повідомили, але теж наразі нічого. Бо Інтернет-торгівля маркою на міжнародному ресурсі цвіте пишно. Лише протягом вчора найменувань за ціною 100 продали близько сотні. Чистого навару – рахуйте самі. Ні, на сайті-продавці й слова нема, що бодай якийсь відсоток виторгу перераховують на потреби ЗСУ, біженців чи інші воєнні потреби. Хтось собі добряче золотить ручку, приватну.


Запитання: яким чином до рук однієї людини – ок, хай навіть кількох – втрапила гуртова партія гіперпопулярних марок? Будемо вважати, що ноги цієї оборудки не ростуть з "Укрпошти", і ніхто з її працівників не в долі?


Продавець має нік andreir83, про нього відомо, що мешкає в Україні. Тримає онлайновий магазин Best goods from Ukraine з артефактами радянської доби та жовто-синьою символікою. Більшість відгуків – позитивні, але негативні теж є. Зокрема, щодо згаданої марки: "Він продає те, що йому не належить". Важко не погодитися.

В Україні цієї марки вже не купиш – вчора друзі з Києва на моє прохання шукали скрізь, не знайшли. Для західних поціновувачів – на ebay. за грубі і ще грубші гроші: конверт з маркою продають за 3000 доларів. Лише сьогодні їх продали 14 шт. Чотирнадцять, Карл! За 3000.


А тепер думаємо, якого, вибачте, маршруту російського корабля "Укрпошта" сама не продає марку і конверт через ebay. і не заробляє у такий спосіб кошти для нашого війська? Чому їх спокійно заробляє хтось інший, штовхаючи марку і конверт за відверто спекулятивними цінами?


Здійснюю подумки нескладні підрахунки і трафляє, знаєте: на потреби ЗСУ збирають усім миром по Європах-Америках-діспорах, а державна установа, виробник марки, запросто дозволяє комусь заробляти на ЗСУ! Бо це завдяки нашим героям, не "Укрпошті", марка "Рускій корабль..." стала настільки хітом. На якому хтось цинічно собі наварює. Кому – війна, а кому – тупо бізнес.Людмила Пустельник, Global Village Home
0 comments

Commenti


bottom of page