top of page
  • Writer's pictureLyudmyla Pustelnyk

Не робіть з виборів ще більшого порно, ніж є


"Українська порноакторка Джозефіна Джексон, справжнє ім’я - Юлія Сенюк - , знялася у благодійній фотосесії з військовими, які втратили кінцівки і потребують фінансування. І це добре, підтримую. Але давайте вже більше не пхати нєвпіХуємоє в нашу політику!" Про одну фотосесію часів війни - Пан Квітковський.


Чим відрізняються українські політики, яких обирають та терплять українці від не менш професійних повій та порноакторок? Будь ласка - повії та порноакторки хоч відпрацьовують вкладені в них гроші, і клієнту добре! З українським вибором же, депутатами та президентами, добре лише політичним вище згаданим "повіям". Зате дупи й роти болять якраз у тих, хто працює на них та утримує їх, тобто у "клієнтів". Тобто у пересічних терпил, зона комфорту, яких в цьому обраному ними концтаборі - виключно під конем.  


І ще за темою нижче згаданої української порноакторки, вона ж Юлія Сенюк, вона ж Josephine Jackson, яку я особисто не знаю. Mоже, вона і добра людина, і добре виконує свою роль у її житті, яку в коментарях під дописом Фейсбук-автора Юрий Касьянов вже хочуть бачити в українській політиці (депутатом/президентом). А хтось її вже продюсує на цю роль. З цього приводу скажу вам, так - в одному з її інтерв'ю після її "падіння", з нещасливим кінцем, від чого їй довелося виїхати назад в Україну, вона багато брехала (ми перевірили її "старт" та "стоп", маємо такі можливості), з чого всі політики та генерали-філосови й розпочинають кар'єри, а потім "народні танці" від такого вибору.- Тому бля падли задумайтеся, кому вибори, це по-приколу - аби не гірше!!!


А взагалі, хто пам'ятає, в Італії свого часу була вже у владі порноакторка, Чиччоліною звали - нічого доброго з цього не вийшло... Тому я й питаю у нашого, дуже "розумного" народу - ви можете хоч одного разу обрати мізками адекватний парламент та президента, а не дупою та пісюнами/піськами/шлунками?


UPD: Від хворих у владі ніколи не народиться здорового!


Нагадаю про те, що українська порноакторка Джозефіна Джексон, справжнє ім’я, якої Юлія Сенюк, знялась у благодійній фотосесії з військовими, які втратили кінцівки і потребують фінансування і, це добре, підтримую. Але давайте вже не пхати нєвпіХуємоє в нашу політику, яка вже настільки заЇпала всю країну, що нам лише профільних фахівців, з трьома класами освіти там не вистачає. Дякую, за розуміння!


P.S. Ще раз повторюю, що до професійних порноакторок я не маю ані яких претензій, навпаки, вони дуже веселі та професійні дівчата, і можуть обрати до "влади", тобто підкорити, хоч Зелен...ого, хоч генерала-філософа, з його засекреченою науковою роботою у сфері філософії. - І, що там можна секретити, може пані "Джозефіна" дізнається одного разу у генерала, спитаючи в нього через "парламентський "мікрофон""?Facebook


Пан Квітковський (Пан Квітковський)


0 comments

Comments


bottom of page